Hakkımızda

Şaban ARSLAN ve Müslüm TÜVER tarafından kurulmuş,Eksen CNC Otomat olarak ceyrek asırlık talaşlı imalat alanında uzmanlaşmış kaliteli, hızlı, kolay profesyonel hizmet veren bir firmadır; bağlantı parçaları imalatı doğalgaz parçaları, kilit parçaları, hidrolik parçaları, tekstil makina parçaları, ısı sistemeleri parçaları, mobilya parçaları, Medikal parçaları, armatür parçaları, traktör parçaları, aksesuar parçaları ve otomobil yedek parça sektörüne hizmet vermektedir. Eksen CNC Otomat markalara, kurumlara ve kişilere üretmek istediğiniz parçaları kaliteli güvenilir bir şekilde tam zamanında teslim eder.

1995 yılında talaşlı imalat sektörüne girmiş rovelver, bromax, index, kayar otomat, trop, altı milli, CNC torna, CNC kayar makinalarında çalıştık; sınırsız parçalar ürettik tecrübemiz ve kalitemizle siz değerli kurum ve kuruluşlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vizyon
Müşteri memnuniyetini ilke edinen Eksen Torna müşteri temsilcileri ve kalite kontrol departmanlarına yapmış olduğu yatırımlar sayesinde önceliğini kalite olarak belirleyip yolunda hedeflerine adım adım ilerleyip büyütmekte adını kalite ve güven olarak emin adımlarla ilerleyip piyasanın ileri gelenlerinden olacaktır.

Misyon
Hayatımızı kolaylaştıracak araç ve gereçlerin metal bağlantı parçalarını üretmekteyiz talaşlı imalat yaparken kaliteyi ön planda tutmak hedefimiz mevcudu kullanmak değil teknolojiyi kullanmak.

İletişim Bilgileri
Adres: Topçular Mh. Rami Kışla Cd. Üretmen İş Mrk. A Blok No:61/24 EyüpSultan/İst.
Telefon: 0 (212) 577 41 51
E-Posta: info@eksencncotomat.com